FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Cesur Yürek Yeni 13. Bölüm Fragmanı Ömer’den büyük mücadele

Cesur Yürek 13. yeni bölüm fragmanı için geri sayım başladı. Show TV dizisi Cesur Yürek son bölüm ardından gözler 13.yeni bölüm fragmanına çevrildi.Cesur Yürek son bölümde, Ömer’in savaşı nefes kesti. İşte, Cesur Yürek 13. yeni bölüm fragmanı ve son bölümü.

Cesur Yürek Yeni 13. Bölüm Fragmanı Ömer’den büyük mücadele

Show TV’nin sevilen romantizm ve entrika dolu dizisi Cesur Yürek son bölümüyle ekranlara geldi. 12 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelecek Cesur Yürek 13. yeni bölüm fragmanı için bekleyiş başladı. Yeni bölüm fragmanı yeni bölümde yaşanacaklara dair ipuçları verecek. Cesur Yürek son bölümde; Enver’in vurulmasının ardından, Ömer ve masadakiler istihbarat tarafından alındı. Ömer Enver’in arkasındaki derin güçle, Şamil Bey’le yüzleşti. 

Peki, yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? Cesur Yürek 13.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izlenebilecek.

 

CESUR YÜREK 13. YENİ BÖLÜM FRAGMANI SHOW TV’DE

 

CESUR YÜREK SON BÖLÜM ÖZETİ

Cesur Yürek son bölümde, Enver’in vurulmasının ardından, Ömer ve masadakiler istihbarat tarafından alınır. Ömer Enver’in arkasındaki derin güçle, Şamil Bey’le yüzleşir. Diğer taraftan Bradd kaos planını devreye sokar. Erdil Öksüz’ü gizlendiği yerden çıkarıp, uyuyan hücreleri harekete geçirme emrini verir.  Ömer Hüsrev’i bulmak için harekete geçer. Hüsrev Bradd’ten aldığı emirle, bombalı eylemler için gerekli hazırlıkları yapar. Bombalı eylemleri engellemek isteyen Ömer zamanla yarışır. Tatar Ahmet, İskender’in ve masadakilerin ihanetini cezasız bırakmayacaktır. Bradd Ömer’in arkasındaki derin güçlerin şifresi çözüp, kozmik odadaki belgelere ulaşmak için bir plan yapar. Ömer kendisine ve ülkesi üzerine kurulan planları bozmak için harekete geçer.

 

CESUR YÜREK SON BÖLÜM SHOW TV’DE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.,,

 

KAYNAK : STAR Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.