‘Cem Yılmaz filmini eleştiren yazarı kovdurdu’ iddiası

Twitter fenomeni Tuğrul Yılmaz verdiği röportajda Cem Yılmaz’ı eleştirdiği için çalıştığı yapım şirketlerine baskı yapıldığını ileri sürdü. Yılmaz, ünlü komedyenin bir sinema yazarını da işinden ettiğini iddia ederek şunları söyledi: “Habertürk’te sinema yazarı bir arkadaşın Cem Yılmaz’ın filmini eleştirdi diye işine son verildiğine bizzat şahidim.”

‘Cem Yılmaz filmini eleştiren yazarı kovdurdu’ iddiası

Twitter fenomeni ve sosyal medya uzmanı Tuğrul Yılmaz, ünlülerin sosyal medya kullanımını yorumladığı röportajda Cem Yılmaz’ın Twitter hesabını kullanamadığını ve paylaşımlarının hiç komik olmadığını söylemişti.

Turgut Yılmaz, “Sosyal medya onun işi değil ki, ayrıca yazdıkları hiç de komik değil. Cem Yılmaz’ın arkadaşı olsam ‘Twitter’dan uzak dur’ derdim” ifadelerini kullandığı Cem Yılmaz’ın daha sonra kendisine, “Fenomen arkadaşım, seni senden daha çok seviyorum bunu bil” ve “Sen çok gaza gelmişsin, gazın da bir bitme noktası var” gibi iki tweet attığını söyledi. Tuğrul Yılmaz, bu polemikten sonra Cem Yılmaz’ın çalıştığı yapım şirketlerine baskı yaptığını ileri sürerek çarpıcı iddialarda bulundu.

“Yapım şirketleri Cem Yılmaz’a boyun eğiyor”

SüperHaberTv internet sitesinde İzzet Çapa’ya konuşan Tuğrul Yılmaz, geçen sene yaşanan bu olayların hemen sonrasında yaşadıklarını anlattı. Cem Yılmaz’ın, yapım şirketini arayarak ağzına geleni söylediğini anlatan Tuğrul Yılmaz, bazı yapım şirketi sahiplerinin ünlü komedyene boyun eğdiğini söyledi. Tuğrul Yılmaz, ünlü komedyenin Habertürk’te çalışan bir sinema yazarının filmini eleştirmesi üzerine işten kovulmasına sebep olduğunu açıkladı.

Türkiye’deki ilk twitter kullanıcılarından ve sosyal medya uzmanı Tuğrul Yılmaz.

“Filmi eleştiren yazarı kovdurdu”

Tuğrul Yılmaz’ın, Cem Yılmaz hakkındaki iddiaları şöyle: “Çalıştığım yapım şirketlerine telefon açıp ağzına geleni söylemiş. Allah’tan adamlardan dördü omurgalı çıktı. Sadece ikisi boyun eğdi ona. Ama ben Habertürk’te sinema yazarı bir arkadaşın Cem Yılmaz’ın filmini eleştirdi diye işine son verildiğine bizzat şahidim. Gazetelerdeki hiçbir sinema yazarının Cem’i eleştirebilecek gücü yok şu an Türkiye’de. Çünkü Cem, gazete patronlarının hepsiyle ahbap.”

Cem Yılmaz’a zor soru

Cem Yılmaz, “Dolarları TL’ye çevirdiniz mi?” sorusunu kaçamak bir cevapla geçiştirdi. Muhabir, Yılmaz’a geçmişte sosyal medyada 120 milyon dolar nakdi olduğuna dair paylaşımı hatırlatılıp “Dolarları TL’ye çevirdiniz mi?” sorusu üzerine ‘Benim öyle bir param yok. Beni gözünüzde çok büyütmüşsünüz” diyerek geçiştirdi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Dövizleri bozdurun’ çağrısından sonra ünlü isimler çağrıya dolarlarını bozdurarak yanıt vermişti. Ferman Toprak, Ebru Yaşar gibi ünlüler dekontlarını sosyal medya hesaplarından paylaşınca takipçilerinden de destek gördü.Erdoğan’ın ‘bozdurun’ çağrısına ünlülerden destek

KAYNAK : Yenişafak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ