FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Çelikler Alüminyum Plastik San. Tic. A.ş.

ADRES
Hürriyet Mah. Dr. Cemil Bengü Caddesi, Yurt Sokak No12 34403 Kağıthane / İstanbul / Türkiye
TELEFON
0212 2242067
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Şirketimiz 1970 yılından beri alüminyum ekstrüzyon (Alüminyum alaşımlı profiller ve buna bağlı yüzey işlemleri) profil üreticisidir. Türkiye?nin yanı sıra, uluslararası pazarlarda da Ortadoğu, Balkanlar ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır. İhracatımızın %65?i Avrupa Ülkelerine olup, şirketimizSony, Siemens, Thyssen, Deceuninck, Panasonic v.b. markaların A sınıfı tedarikçisi durumundadır.

Müşterilerine her zaman özenli hizmet sunmanın yanı sıra, üretim kalitesini ve teknolojisini sürekli olarak ileriye taşıyan şirketimiz, dünya standartlarına uygun ürünleriyle, alüminyum sektörünün hızla büyüyen firmaları arasında yer almaktadır.

Gerekli kalite belgelerinin tümüne sahip ve deneyimli personeli ile geleceği öngörebilen şirketimiz her geçen gün tüketicinin ve piyasanın ihtiyaçlarına yönelik başarılı Ar-Ge çalışmalarıyla yenilenerek yoluna devam etmektedir.

Yaptığı yatırımlarla kısa sürede sektörün alüminyum profil ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir kapasiteye ulaşan şirketimiz geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Şirketimizi daha yakından tanıtmak ve üretim tesislerimizi ve üretim kalitemizi yerinde görmenizi sağlamak için sizleri fabrikamızda görmek isteriz.

Saygılarımızla,

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ