Firmandex

”Canım ülkemi yıkamazlar”

Ünlü isimler Gaziantep’te yaşanan kanlı saldırıdan sonra sosyal medya hesaplarından “Ne istediniz kadınlardan, çocuklardan bizi yıkamayacaksınız” diyerek öfkelerini dile getirdi.

”Canım ülkemi yıkamazlar”

ESRA EROL: İnsanların en mutlu gününden o mutluluğu paylaşan masum insanların, evlerine ateş düşürenlerin artık cezasını ver Rabbim.

TOLGAHAN SAYIŞMAN: #Gaziantep’deki terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Başımız sağolsun.

MUSTAFA CECELİ: Ne istediniz düğündeki çocuklardan kadınlardan, kalleşler… Kahpeler… Alçaklar.

GÜLBEN ERGEN: Çocuk, kadın, yaşlı, düğün, sevinç, mutluluk demeden canları kana bulayan #terörülanetliyoruz.

OĞUZHAN KOÇ: Yarım saat arayla iki haber…Birinde aslan Taha göğsümüzü kabartırken, diğerinde güzel ülkemin masum insanları, hem de bir düğün gecesinde hayatlarından oluyor… Hissedecek üzüntü, duyulacak acı kalmadı artık…Yapana da, destek olana da, sebep olana da lanet olsun… Antep’te hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim…”

ÖZGE ULUSOY: Yazıklar olsun lanet olsun.

FETTAH CAN: Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifa dilerim…

CEM DAVRAN: Canım ülkem, her yandan vuruyor alçaklar biliyorum, yıkamazlar.

IŞIN KARACA: Ne zaman bu kadar vicdansız oldunuz!! Düğün evini cenaze evine çevirmek nedir yahu!! #Gaziantep dualarımız sizinle…”

BÜLENT ŞAKRAK: Tümden bittiğiniz gün DÜĞÜN olsun bu millete…İdeolojiniz batsın, Allah bin türlü belanızı versin…

SELİN ŞEKERCİ: Düğün yahu düğün düğün! Şerefsiz alçaklar! Ne camii ibadet tanırsınız ne cenaze sizin Allah’ınız yok adiler! Çocuklar kadınlar ah.

ŞAHAN GÖKBAKAR: Lanet olsun.

HANDE YENER: Allah’ın verdiği canı Allah alır… İnşallah insanımıza ve insanlığa kıyan bu hainleri de bin beter şekilde alır. Dualarımız #Gaziantep ile.

HADİSE: Düğün evini cenaze evine çevirenlerin Allah belasını versin! Ben artık ne yazayım bilmiyorum! Ama inaniyorum bu masum insanların ahı çıkacak! #TerörüLanetliyoruz”.

MURAT BOZ: Bu alçak saldırıyı yapanların yatacak yerleri yok. Gaziantep’te yaşamını yitiren kardeşlerimize Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum.

BUSE TERİM: Canım acıyor bu kareleri gördükçe, canımız yanıyor her bir giden canı düşündükçe… İnsanın en mutlu gününü en kötü gününe çevirenlere lanet olsun.. #TerörüLanetliyoruz #Gaziantep”

ECE ERKEN: #Gaziantep’de hain terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum.

KAYNAK : http://mobil.star.com.tr/mobildetay.asp?Newsid=1135711

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ