Buz Devri Büyük Çarpışma Filmi’nin maceraya susayan sevimli karakterleri Sırma su şişelerinde!

Buz Devri Büyük Çarpışma filminin en sevilen karakterleri Scrat, Sid, Manny, Diego ve Buck Sırma’nın çocuklar için özel olarak tasarladığı su şişeleri ile buluştu.

Buz Devri Büyük Çarpışma Filmi’nin maceraya susayan sevimli karakterleri Sırma su şişelerinde!

Türkiye’nin lider su ve maden suyu markası Sırma, çocukların su içme alışkanlığını desteklemek için Buz Devri Büyük Çarpışma filminin karakterlerini şişelerine taşıdı. Tarihin en büyük animasyon filmlerinde biri olan Buz Devri karakterleri Scrat, Sid, Manny, Diego ve Buck’ı su şişeleri ile bir araya getirerek su içmeyi çocuklar için eğlenceli hale getiriyor.

En sevilen karakterlerin renkli dünyasını şişelerine taşıyan Sırma, bundan önceki şişelerinde Adalet Birliği’nin en güçlü süper kahramanları Batman, Süperman, Yeşil Fener, Flash ve Wonder Woman karakterleri yer almıştı.

Türkiye’de çocuklar içmesi gerekenden daha az su içtiği için erken yaşlarda çeşitli sağlık problemleriyle karşı karşıya kalıyorlar. Sırma özel çocuk serisi gelecek nesillere sağlıklı su tüketimi bilinci kazandırmayı hedefliyor. Çocuklar Sırma şişeleri ile en sevdiği animasyon filminin sevimli karakterlerini hep yanında taşıyor.

Sırma Buz Devri Büyük Çapışma Serisi; çocukların su içme alışkanlığı kazanmasının yanı sıra  yetişkinlerin de keyifle su içmesini vaadediyor.

Künye:

Reklamveren Sırma
Reklamveren Temsilcileri  Neslihan Makinist, Mihrace Dikici
Reklam Ajansı Sinerji
Ajans Marka Ekibi Selen Saban, Deniz Arkın
Medya Ajansı: Veritas Media

 

KAYNAK : http://mobil.star.com.tr/mobildetay.asp?Newsid=1129224

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ