Firmandex

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. yeni bölüm fragmanı son bölüm ardından yayınlandı

Ali ve Derin arasındaki fırtınalı aşkı konu edinen ve gemilerde büyüyen Ali’nin hikayesini anlatan Bu Şehir Arkandan Gelecek son bölüm yine heyecanlı dakikalara sahne oldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek son bölüm ardından, izleyiciler 4. yeni bölüm fragmanı için araştırma yapmaya başladı. ATV’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. yeni bölüm fragmanı son bölüm ardından yayınlandı

ATV’nin başrollerinde Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu ve Kerem Bürsin’in oynadığı yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek son bölüm yayınlandı. Dizinin son 3. bölümü ilginç gelişmelerle doluydu. Ali ve Derin esarete giden bir yola doğru ilerlemeye başladılar. Son bölüm biter bitmez, Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 25 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanacak Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümünde yaşanacaklarla ilgili ipucu verecek 4. bölüm fragmanı.

 

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK SON BÖLÜM (3.BÖLÜM) ÖZETİ

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. son bölümde, hiç beklemediği bir anda babasını karşısında gören Derin şaşkına döndü fakat Ali’nin de desteğiyle onunla evine döndü. İkisi de bu gidişin esarete giden bir yol olduğundan habersizdi. Şahin’le karşı karşıya gelmek Tekin’in unutmaya çalıştığı anılarının tekrar yüzeye çıkmasına neden oldu. Onun geçmişle olan hesaplaşması, Ali’nin sırlarına da ışık tuttu.

Derin’i bir kez daha kaybetmemeye kararlı olan Ali, onu ev hapsinden kurtarmak için Aslı’yla iş birliği yaptı. Ancak Yiğit’in ona karşı kurduğu tuzağı gözden kaçırdı. Tekin, Şahin ve Ali’nin kızından uzak durması için elinden geleni yaptı ve Rauf Anne’nin en çok ihtiyaç duyduğu anda Ali’nin elini kolunu bağladı. Ali’yle Derin ayrı ayrı hayata tutunmaya çabalarken çözüm hiç beklemedikleri bir yerden geldi.

 

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK SON BÖLÜM İZLE – ATV

 

KAYNAK : STAR Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ