FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

BİLNET MATBAACILIK VE YAYINCILIK A.Ş.

ADRES
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. No:16 34776 Ümraniye / İstanbul
TELEFON
444 44 03
FAKS
+90 216 508 23 03
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

2007 yılında Türkiye’nin en başarılı eğitim kurumu olan Bilfen Grubu desteğiyle üretime başlayan firmamız; “Kalite, hız, detay, teknoloji” sloganıyla kısa sürede güçlü altyapısı ve ekibiyle başarısını kanıtlayıp Türkiye’nin lider matbaası konumuna yükselmeyi başarmıştır. Baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası süreçte en yüksek teknoloji donanımlarını kullanarak ürünü en iyi kaliteyle zamanında teslim etmeyi amaç edinen Bilnet Matbaacılık; müşteri odaklı hizmet, güçlü makine parkuru, alanında aldığı ödüllerle başarısını kanıtlayıp yeniliklere imza atmaya devam etmektedir.

Tabaka Ofset, Web Ofset, Etiket ve Katlanır Kutu olmak üzere toplam dört ana üretim departmanına sahip Bilnet Matbaacılık; 2010 yılında faaliyete geçtiği 17.000 m²’lik yeni tesisinden sonra 2012 Ocak ayından itibaren de 18.000 m²’lik ikinci tesisi, 2018 yılında tamamlanan üçüncü tesisi ve 450 kişilik ekibi ile sektöre lider konumda hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye’de birçok lider marka ile işbirliğinin yanı sıra dünya çapında 35’den fazla ülkeye ihracat yapan firmamız, ürün kalitesi ve satış sonrası destek hizmetiyle ülkemizi temsil etmekten gurur duyar.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ