FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Aymaksan Ayla Makine San.A.Ş.

ADRES
İstanbul Dudullu OSB 3.Cad AND San. Sit. No-16/1 Y.Dudullu Ümraniye / İstanbul
TELEFON
0 216 364 38 72 - 0 216 364 38 86 -0 216 364 35 50 - 0533 227 89 31
FAKS
0 216 314 13 40
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Biz Kimiz ?

Firmamızın temelleri, Kurucumuz Nezir AYLA’nın, 1970 yılında Şişli Bomonti de Güven Torna/Nezir AYLA adı altında ticari hayatına başlamasıyla atılmıştır.
1979 yılında AYMAKSAN Ayla Makine Sanayi Ltd. Şti. ünvanıyla şirketleşen firmamız 1996 yılından beri AŞ. statüsünde faaliyetine devam etmektedir. Firmamız 1994 yılında Şişli Bomonti’den Topkapı Gümüşsuyu Caddesine; 2000 yılı başında ise Yukarı Dudullu İDOSB taki halen faaliyetimizi sürdürdüğümüz adresimize taşınmıştır.
1990 yılından itibaren üretimlerinde uzmanlaşma yolunu seçen firmamız, imalat programını ilaç, gıda, kozmetik, kimya, kağıt, temizlik ürünleri, kırtasiye, boya, yapı kimyasalları, petrokimya, tekstil ve deri kimyasalları, plastik v.b. sektörlerin birbirine benzer alt yapıya sahip ambalaj besleme/temizleme/dolum/kapak kapama/ etiketleme operasyonlarında kullanılan ambalaj makinelerini ve aynı sektörlerin proses makinelerinden oluşturmuştur.

Müşteri memnuniyeti sürekliliğini sağlamak, kaliteli-sağlam-ekonomik çözümler sunmak ve etik kurallara koşulsuz bağlılık en önemli değerlerimizdir. Müşterilerimize taahhüt edilen performansı ve hassasiyeti sağlayan, ileri teknolojiye sahip makineleri sunmak vazgeçilmez ilkemizdir. Bu farklılığın bilincinde olan alıcılardan talep görmenin ve güvenilir olmanın zorluğunu ve önemini biliyoruz.

Müşterilerimiz arasında İSO 500 de ilk sıralarda yer alan firmaların yanı sıra sanayi sitelerindeki Mikro KOBİ ler de yer almaktadır. Uzun yıllardır makine imalat sektöründe çalışan firmamız, 2010 yılı başına kadar eldesi zor olan, müşteri başına 3,4 adet makine satış rakamını sağlayabilmiştir. Firmamızın çalışma sisteminin ve makinelerimizin farkını en iyi teyit eden faktörlerden biri de budur.

Birinci hedefimiz sürekli gelişime ve rekabete açık, en yeni teknolojileri uygulayan, geçmişi ile gurur duyan, geleceğe güvenle bakan, uluslararası tanınırlığa ulaşmış firma olmaktır. Makine imalatı sektöründe 1970 yılında işe başlayan kurucumuz Nezir AYLA’ dan ve referanslarımızdan aldığımız güç ile hedefimize emin adımlarla ilerlemekteyiz..
İşletmemizin tasarım, otomasyon, imalat ve montaj departmanlarında çalışan personelin çoğunluğunu teknik lise, meslek yüksek okulu ve üniversite mezunları oluşturmaktadır. Siparişe özel çalıştığımız tüm makinelerimizin tasarımı, talaşlı/talaşsız farklı imalat metotlarıyla üretimi, otomasyon panoları ve PLC program yazılımı kendi bünyemizde yapılmaktadır. İmal ettiğimiz makinelerde mekanik, pnömatik, hidrolik, elektrik, elektronik ekipmanları kullanılırken, döküm, ısıl işleme ve metal kaplama ve diğer işlerde ise iç ve dış tedarikçi / yan sanayici kullanmaktayız.

İlk yarı otomatik dolum makinesi ihracatımızı 1992 yılında Loreal Kozmetik firmasının Lübnan’daki bir tedarikçi işletmesine gerçekleştirdik. Bu güne kadar farklı periyotlarda ihraç ettiğimiz makinelerimiz 19 ülkede çalışmaktadır.

Makinelerimizin tanıtımını yurt içi ve yurt dışı fuar katılımı ile gerçekleştirmekteyiz. Bu güne kadar katılım gerçekleştirdiğimiz fuarlar; İstanbul Ambalaj Fuarları, Boya ve Kimya Fuarları, Gıda Ambalaj Fuarları, 3 yılda bir yapılan dünyanın en büyük ambalaj fuarı Dusseldorf İnterpack, 2 yılda bir yapılan Paris Salon de Emballage, İTO/İGEME/ Özel Fuar Organizasyon firmalarının organize ettiği Türk İhraç Ürünleri fuarlarıdır.

Firmamız aynı zamanda ASD Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin üyesi; AMD Ambalaj Makinecileri Derneği’nin kurucu üyesidir. Aynı zamanda OAİB çatısı altında kurulan OSO AŞ.’nin (Ortak Satınalma Organizasyonu AŞ.) kurucu ortağıdır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ