Firmandex

Ayla Çelik gerçekte kaç yaşında? – İşte internette Ayla Çelik!

Ayla Çelik’in yaşını değiştirdi haberleri bugün gündeme oturdu. Ayla Çelik’in yaşını internette küçülttüğü iddia edildi. Peki, Ben dünyanın en büyük aşığı olabilirim, şarkısıyla yılın en çok dinlenen şarkıcısı olan Ayla Çelik gerçekte kaç yaşında?

Ayla Çelik gerçekte kaç yaşında? – İşte internette Ayla Çelik!

Ayla Çelik söylediği Bağdat şarkısıyla yılın en çok dinlenilen şarkıcılarından biri oldu. En çok sevilen şarkılardan biri olan Bağdat, efsane şarkılar listesinde yerini aldı. Ancak Ayla Çelik son günlerde şarkısından daha çok adına ortaya atılan bir iddia ile anılıyor.

 

Ayla Çelik’in gerçek yaşının 43 olduğu biliniyor ancak Google araması yapıldığında Ayla Çelik’in yaşı 27 görünüyor. Peki, bu durumun sebebi nedir? Ayla Çelik mi bunu yaptı yoksa farklı bir durum mu var?

 

Temiz magazin sitesinde yer alan habere göre; ‘Bağdat’ şarkısı dillerden düşmeyen Çelik’in, sosyal medya uzmanlarının yardımıyla internet sitelerinde doğum tarihini 1989 olarak değiştirmek istediği belirtildi.

 

İnternette Ayla Çelik aratıldığında ise karşımıza şöyle bir görüntü çıkıyor:

 

İnternette “Ayla Çelik” aratıldığında Vikipedi’de “d. 29 Ekim 1973, İstanbul” ibaresi çıkarken, info-bilgi penceresinde “29 Ekim 1989 (26 yaşında) , İstanbul” olarak görülüyor.

 

 

Ayla Çelik’in kişisel sitesinde biyografisinde ise herhangi bir yaş bilgisi bulunmuyor. Ayla Çelik’in konuyla ilgili açıklaması ise herkes tarafından merakla bekleniyor.

 

 

 

 

KAYNAK : http://mobil.star.com.tr/mobildetay.asp?Newsid=1135144

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ