Firmandex

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi

ADRES
Doğan Araslı Cad. No: 114, Esenyurt, İstanbul
TELEFON
FAKS
0 212 699 30 02
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Avrupa Tıp Merkezi , 2007 yılında kurulan,ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti sunan,ameliyathanesi,doğumhanesi,cerrahi ve dahili birimleriyle,24 saat hizmet veren cerrahi tıp merkezidir.

Bölgenin en işlek bulvarı olan Doğan Araslı Bulvarı üzerinde konumlanan merkezimiz,7 katlı binasında hizmet vermektedir.

Merkezimizde ; İç Hastalıkları, Genel Cerrahi,Kadın Hastalıkları Ve Doğum,Ortopedi Ve Travmatoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları,Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon,Acil Hekimliği,Diş Hekimliği,Radyoloji,Laboratuvar bölümleri bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Avrupa Tıp Merkezi, bulunduğu bölgede var olan özel ve kamu hastanelerine alternatif olarak kurulmuş, hastalarına yaklaşımda samimiyeti ve sağlık etiğini benimsemiş bir kurumdur.

Alanında tecrübeli sağlık ekibi ile, hastalarımızın tedavileri için gereken teknolojik imkanlarımızın yanında, kendilerine, evlerinde olmanın konforunu sunmayı ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

‘’Burada Sağlığınız Önemli ‘’ sloganıyla ,modern tıbbın gereklerine bağlı kalıp, sürekli ilerleme ilkesiyle ,etik değerlerden ödün vermeden, hızlı, kesintisiz ve ekonomik sağlık hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

41.025512,28.685048

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ