Firmandex

ATİS ASFALT TAAH. İNŞ. SAN. VE TİC. A. Ş.

ADRES
Cebeci Mahallesi, 2806 sk no:12, 34270 Sultangazi / İstanbul
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Atis Asfalt A.Ş olarak 2017 yılının ardından hedeflerimizi aşmanın, tüm çalışanlarımızın her zamanki özverisi ve azmi ile işlerimizi birlikte büyütmenin gururunu yaşıyoruz

Bugün asfalt sektöründe üretim faaliyeti gösteren Atis Asfalt; Türkiye ekonomisine katkıda bulunuyor, çevremize ve çalışanlarımıza daha çok çalışma imkanı sağlıyor ve Evvel Allah sağlayacağız. Faaliyet gösterdiğimiz sektörün dinamiği farklı olmakla birlikte daima sürdürülebilir büyüme odaklı adımlar atıyor ve her sektörde liderlik iddiasıyla var gücümüzle çalışıyoruz. Her gün bir ilk olarak belirlediğimiz vizyonumuzla bulunduğumuz tüm sektörlerde yenilikçi ürünler geliştirmeye, sadece ürünlerimizle değil iş yapış şekillerimizle de fark oluşturmaya odaklanıyoruz.

Her sektörde neyi en iyi nasıl yaparız? Sorusunun cevabını arıyor ve yeniliklerimizi de bu azim ve inançla ortaya koyuyoruz.

Bugüne kadar geldiğimiz başarılı noktada emeği geçen tüm çalışanlarımıza içten teşekkürlerimizi sunarken önümüzdeki yılların her zamankinden daha verimli daha bereketli ve daha iyi bir yıl olmasını dilerim.

 

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

1992 yılından bu yana Türkiye’de ve Yurtdışında üstlendiği Asfalt uygulamaları, yol ve altyapı işlerini vaktinden önce tamamlayarak gerek Kamu gerekse Özel Kuruluşların takdirini kazanmıştır.

İşlerini başarıyla yapan uzman kadromuz; titizliklerini iş güvenliği ve ahlakıyla birleştirerek yardımlarını kusursuz hale getirmiştir.

Firmamız halen resmi ve özel kurumlara hizmet vermektedir. Hâlihazırda;

  • Cebeci Taşocakları mevkiinde 220 ton/h, 240 ton/h ve 400 ton/h asfalt plenti
  • Çorlu Karatepe’de 160 ton/h asfalt plenti
  • Habibler’de 160 ton/h asfalt plenti
  • Cebeci Taşocakları mevkiinde 600 ton/h Plentmiks tesisi bulunmaktadır.

Kapasiteli Asfalt Plenti ile T.C Karayolları yollar fenni şartnamesine uygun her tipte sıcak asfalt ve temel malzemesi üretilmekte ve her geçen gün sınırları zorlayarak bir adım daha ileri gitmeyi hedeflemektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ