Firmandex

AND POLİSTİREN AMBALAJ VE DEKORASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES
İstanbul Anadolu Yakası OSB 11.Sokak No:3 TUZLA
TELEFON
WEBSİTE
www.andpol.com.tr
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Saarpor 1969 yılında Almanya’nın SAARland bölgesinde kurulmuştur. 2001 yılında Saarpor Bosphorus olarak Decosa markası ile Türkiye’deki faaliyetlerine başlamış, kalite ve tecrübesi ile kısa sürede ülkemizde de sektörün önde gelen oyuncularından bir tanesi olmuştur. Ülkemizde ve dünyada önde gelen yapı market zincirlerinin tedarikçisi konumunda olan Saarpor, köklü kalite ve hizmet anlayışı ile 2016 yılı sonuna kadar büyüyerek yoluna devam etmiştir.

2016 yılı sonu itibari ile ANDEVA GRUP iştiraklerinden biri olan Ankar tarafından satın alınarak tamamen yerli ve milli sermayeye dönüşmüştür. 1999 yılında sektörünün ilk yerli üreticisi olarak kurulan Ankar bu satın alma ile birlikte sektörünün lider üreticilerinden biri haline gelmiştir. Ankar ve Decosa markaları birlikte 40 yılı aşkın tecrübe ile yeniden doğarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Polistirenden; dekorasyon, izolasyon ve ambalaj malzemeleri üreten Saarpor; yüksek kalite, hızlı tedarik, dürüst partnerlik, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile her sene daha da büyüyerek müşterilerinin yanında olmayı sürdürecektir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ