Altıparmak Gıda San. ve Tic. A. Ş.

Adres
Çavuşbaşı Caddesi, No:70 Çekmeköy 34782 İstanbul, Türkiye
Telefon
Faks
0 216 641 30 30
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kurulduğu 1980 yılından bu yana bal sektörünün gelişimine öncülük eden ve uzun yıllardır sektörün lider firması olan Balparmak, 350 den fazla çalışanı ile sağlığı, doğallığı, lezzeti her gün sofralara taşıyor. Tüketicisine sunduğu kalite standardı ile farklılaşan Balparmak, bu anlamda sektörün öncülüğünü üstleniyor. Gıda güvenliği konusunda uluslararası standartlara göre çalışan firma, gıda güvenliği sistemi FSSC 22000 ile global gıda standardı BRC (British Retail Consortium) gibi sertifikalara da sahip. Balparmak ayrıca, Türkiye’nin tek, Avrupa’nın en kapsamlı dört eşdeğer bal ihtisas laboratuvarı arasında yer alan APİLAB – Balparmak Analiz Laboratuvarı sayesinde, tüketicisine sunduğu bütün ürünleri toplam 122 parametre doğrultusunda analiz ediyor.

Vizyon
Sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak için her insanın balımızdan günde en az bir kaşık yemesini sağlamak.

Misyon

Dünyanın en mucizevi besini olan balın doğallığını ve saflığını korumak ve onu kaliteli yaşamın vazgeçilmez bir unsuru haline getirmek, böylece balın değerini hak ettiği en yüksek düzeye çıkarmak.

Üye olduğumuz kurum ve kuruluşlar
BAL-DER (Bal Paketleyicileri, İhracatçıları ve Sanayicileri Derneği) kurucu üyesidir. Ayrıca Altıparmak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Özen Altıparmak, dernek yönetim kurulu başkanlığını da yürütmektedir.
Gıda Güvenliği Derneği (GGD)
International Honey Exporters Organization (IHEO)[SE1]
International Honey Commission (IHC)
Kalibrasyon ve Deney Laboratuvarları Derneği (Turklab)

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

41.040299, 29.176110

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ