Firmandex

ALKAN MERMER VE GRANİT SAN. A.Ş.

ADRES
İAYOSB AYDINLI MAH. 1.SOKAK No:2 TUZLA - İSTANBUL
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ülkemizde ve yurt dışında birçok projenin mermer uygulama ve montaj işlemlerini başarıyla yerine getiren Alkan Mermer iş hayatına Baba N. Dursun Alkan ve büyük oğlu Sezai Alkan’ın 1974 yılı kasım ayında, Kadıköy Fikirtepe’de kiraladığı 70 metrekarelik bir dükkanda başlamıştır.

43 yıl önce sahip oldukları bir adet manüel kesme ve bir adet perdah makinasıyla çıktıkları yolculukta; 1987 yılında Baba N. Dursun Alkan ve dört kardeşi bir araya getiren Alkan Mermer Limited Şirketi kurulmuş, 1998 yılında kardeşlerden Sezai Alkan ve Musa Alkan’ın hissedarı ve yöneticisi olduğu ALKAN MERMER GRANİT A.Ş. adı ile 3.500 metrekare kapalı alan, 2.000 metrekare açık alan, 2,900 metrekare kapalı depo alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Sahip olduğu ileri teknoloji ve ustalığı kaliteli ürün yelpazesi ile bir araya getiren Alkan Mermer Granit; mermerin estetiğini taşıdığı yaşam alanlarında ve projelerde, sektöre ve dünyaya örnek olacak bir hizmet kalitesi sunmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetinin sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak olmadığını bilen Alkan Mermer ve Granit A.Ş ; kendini geliştiren, zamanı yakından takip eden tasarımlarla nihai tüketicilere hitap edecek ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ