AirPods kaybolursa ne olacak?

Apple, 7 Eylül’de iPhone 7 modellerinin yanı sıra kablosuz kulaklıkları olan Airpods’u tanıtmıştı. Peki, bu kulaklıklar kaybolursa veya çalınırsa ne olacak?

AirPods kaybolursa ne olacak?

iPhone etkinliğinin en büyük duyurularından biri şüphesiz yeni kablosuz kulaklıklar olan AirPods olmuştu. Tasarımsal açıdan minimal olmasına rağmen fiyatına bu minimal ölçüleri yansıtmayan bu kulaklıkların başına bir iş gelirse ne olacak?

iPhone 7 neden tıslıyor?

Apple’nin iPhone 7 akıllı telefon serisindeki rahatsız edici “tıslama” sesinin kaynağı hakkında…

AirPods kaybolursa veya çalınırsa ne olur?

Kimine göre harika bir ürün kimine göreyse son derece gereksiz ve pahalı bir zevk. Yine de Apple’ın yeni gözdesi hakkında bilmeniz gereken önemli bir şey var. 

Business Insider, AirPods’lar hakkında merak edilen bir soruya cevap vermiş. Eğer bu minik aksesuarın başına bir iş gelirse ne olacak? Apple tarafında nasıl bir hakkımız veya talebimiz bulunacak?

Kendi verdikleri bir örneğe bakarak cevaplandıralım. Metroda gidiyorsunuz ve AirPods ile dinlediğiniz müziğin keyfini çıkartıyorsunuz. Metro tam Gayrettepe‘de durduğu anda kötü niyetli bir kişi AirPods’larınızdan birini kaptığı gibi koşarak uzaklaşıyor. Gitti güzelim kulaklık.

Peki, Apple böyle bir durumda size yeni bir kulaklık verecek mi? Hayır, diğer her Apple ürününde olduğu gibi gidip, yeni bir tane almanız gerekiyor. AirPods’ların herhangi bir hırsızlığa karşı değişimi bulunmuyor. 

Apple’dan gelen açıklamaya göre böyle bir durum yaşandığında yeni bir çift almak yerine, sadece tekli olarak AirPod alacaksınız. Tekli olarak satılacak AirPods’ların fiyatı henüz belli değil ama 159 dolarlık fiyatı düşününce, ürün çıktığında kulağımıza zamkla yapıştırmayı bile düşünebiliriz.

:: Sizce AirPods’ların çalınmaya karşı bedava değişimi olmalı mı?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/airpods-kaybolursa-ne-olacak-75564

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ