Acıbadem – Ankara Hastanesi

Adres
Turan Güneş Bulvarı 630.sokak No:6 Or-an, Çankaya/ Ankara (TRT Genel Müdürlüğü Karşısı)
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Acıbadem Sağlık Grubu Başkent’te

Acıbadem Sağlık Grubu’nun en yeni hastanelerinden olan Acıbadem Ankara Hastanesi, Çankaya – Oran’da 2012 yılında hizmete girdi. Ankara ve çevresindeki illere hizmet sunan Acıbadem Ankara, genel amaçlı bir hastane olarak konumlanıyor. Hastanenin, birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunuyor.

11.000 m² Kapalı Alan

11.000 m²  kapalı alana kurulu Acıbadem Ankara Hastanesi,  60 yatak kapasitesiyle hizmet veriyor. Hastanede 4 ameliyathane ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi yer alıyor. Tek kişilik standart odalar dışında suit ve king suit odalar ile çocuklara özel oyun alanı da bulunuyor.

Medikal Teknolojiler

Acıbadem Ankara Hastanesi’nde yer alan tıbbi yoğunluklu cihazlar arasında Flash CT;  Tüm Vücut MR; 3 Boyutlu Tomosentez Özellikli Dijital Mamografi ile da Vinci robotu bulunuyor.

Tıbbı Birimler

Tıbbın birçok branşında hizmet veren Acıbadem Ankara Hastanesi’nin çalışmalarını yoğunlaştığı tıbbı birimler arasında; Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Üroloji ve Radyoloji branşları yer alıyor. Hastanede ayrıca Check Up Kliniği ile koruyucu hekimlik hizmeti sunuluyor. Hastanede Proktoloji, Uyku, Saç Ekim, Ağız ve Diş Sağlığı, Odyoloji, Konuşma ve Ses Bozuklukları birimleri de bulunuyor.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

39.847625, 32.838454

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ