FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

312 Granit ve Mermer

ADRES
Öveçler Mah. 1324. Cad. No 15/4 06460 Çankaya/ANKARA
TELEFON
0312 4721820
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

312 Granit Mermer 10.10.2012 tarihinde, günümüz mimarisine uygun, doğal malzeme tercihinde büyük yeri olan doğal taşın; değerini bilen, istediği özeni göstermeye çalışan, gün geçtikçe tercih sebebi artan tüm dekoratif uygulamalarda hak ettiği değeri vererek tedarik ve uygulama hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur.

 

 Konusunda tecrübeli idari ve teknik kadrosuyla günümüz ve geleceğin yapılarının oluşturulabilmesi için, sürekli yenilikçi düşünceleri firma ideolojisi olarak kabul edip, yapıların görünümlerinde estetiğin ön plana çıkarılması için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 Ankara Merkezli şirketimiz; Sektörde uzman yerli ve yabancı üretici firmaları ile birlikte Projelendirme, Tasarım, Kesim, Proses işlemler ve Uygulama işlemlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir.

İspanya´nın önde gelen ocak işletmecileri ile yapmış olduğu anlaşmalarla Türkiye dahil 7 Ayrı ülkede İspanya doğal taşlarının satış ve uygulamalarını yapmaktadır. 

Başta Emperador Dark (Marron Emperador) olmak üzere Türkiye´de tercih edilen İspanyol doğal taşlarının en büyük tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

 

 Kuruluş amacımızda sosyal sorumluluk bilincimiz ile büyük işlere imza atmayı ve yaptıklarımızı kaliteye dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.

 

 Kısa bir süre içerisinde yurt içi ve yurt dışı projelerde başarı sağlayıp, çalışmalarımızı istenilen ve üzeri bir kalite standardı ile devam ettirmek ve geliştirmek için kalite kültürünü ödün vermeksizin benimsemiş ve buna uygun olarak çalışmalarımızı planlamaktayız.

 

Firmamızda yapılan her iş; Standartlara, Özel ve Teknik Şartnamelere, Kalite Prosedürlerine, Talimatlara, Dış Kaynaklı Belgeler ve Tedarikçi Katalogları içeriklerine göre dokümantere edilip, iş kalite belgeleri ile ifade edilen tüm sorumluluklara uymaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ