Firmandex

24 Ocak Survivor’da kim elendi? Survivor SMS oylaması sonuçları

Büyük bir heyecanla devam eden Survivor’da ilk elenecek kişinin Gönüllüler Takımından olacağı kesinleşti. Erdi Ünver, Berna Keklikler, Eser West ve Fulya Şahin’in eleme potasına girdiği Survivor’da Fulya Şahin elenen ilk isim oldu.

24 Ocak Survivor’da kim elendi? Survivor SMS oylaması sonuçları

24 Ocak 2017 Salı ada konseyinde SMS sonuçlarına göre kim elenecek? Geçtiğimiz cumartesi akşamı başlayan Survivor büyük bir hızla devam ediyor. Bu sezon yapılan değişikliklerle Survivor 2017’de iki eleme oyunu oynandı. Pazar akşamı oynanan oyunu Gönüllüler Takımı kaybetti ve Erdi Ünver ile Fulya Şahin elenme adayı oldu. Ertesi akşamki oyunu yine Gönüllüler kaybetti ve Berna Keklikler ile Eser West de eleme potasına girdi. Berna Keklikler ise kendini yazan takım arkadaşlarına savaş açtı. Ödül oyunundan sonra yapılan ada konseyinde ilk elenen isim Fulya Şahin oldu.   SURVIVOR SON VİDEOLAR VE HABERLER İÇİN TIKLAYIN…   İŞTE SURVIVOR 24 OCAK YENİ BÖLÜM FRAGMANI!  

SURVIVOR’DA NELER OLDU?

Survivor 2017’nin ilk eleme bölümü için geri sayım başladı. 22 Ocak bölümünde İlk dokunulmazlık oyununda mağlup olan Gönüllüler, ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybederek oldukça zor bir dönemece girdi. İkinci defa ada konseyine gitmek zorunda kalan Gönüllüler, konsey öncesinde kendi aralarında bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. İkinci dokunulmazlığı alan isim Ogeday oldu. 3. isim yine toplu oylama sonucunda ortaya çıkarken; 4. ismi Ogeday belirledi. Çoğunluk oyuyla elemeye kalan 3. isim Berna oldu. İkinci dokunulmazlığın sahibi Ogeday ise Eser West ismini verdi. Böylece Erdi, Fulya, Berna ve Eser West eleme potasına kaldı. Survivor’ın ilk elemesi bu akşam yapılacak, bu dört isimden biri ıssız ada defterini erkenden kapatmış olacak.  

KAYNAK : STAR Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ